KONTAKT:

Dział handlowy:
502 406 801,
502 406 803

Dział sprzedaży i marketingu:
502 406 809

Sekretariat:
tel. 44 / 733 09 12,
fax, 44 / 733 09 33
Kargomil Sp.z o.o. powstał w 1989 roku jako firma specjalizująca się w obrocie i handlu stalom oraz jej wyrobami pochodnymi. Nasz dynamiczny rozwój prowadził nas w kierunku coraz bardziej skomplikowanych konstrukcji stalowych jako produktów wymagających doskonałych surowców oraz jeszcze solidniejszych specjalistów ich obróbki. Tak dotarliśmy do firmy pana Lesława Michalskiego z którym rozpoczęliśmy współpracę w zakresie produkcji i sprzedaży naczep wywrotek. Naczepy te to efekt mariażu solidnego zaplecza surowcowego, wysokiej klasy specjalistów z dziedziny obróbki metali i perfekcyjnej inżynierii konstrukcji stalowych.

Nasze biuro konstrukcyjne oraz zespół fachowców odpowiadających za montaż i urzeczywistnianie projektów pozwalają Nam zaoferować szeroką gamę wywrotek o pojemnościach od 28 m3 do 60 m3, lekkich, uniwersalnych i wytrzymałych. Produkcja nasza to pojazdy w 19 różnych wariantach wykonywane wedle potrzeb transportu :

  • muldy aluminiowe i stalowe,
  • tył z klapą, drzwiami lub klapo - drzwiami,
  • przód prosty lub skośny,
  • szerokość paletowa,
  • podgrzewana podłoga,
  • różne długości i wysokości


Kargomil budując pojazdy bazuje na ponad 15 letnim doświadczeniu w remontach i produkcji wywrotek, wykorzystuje najnowsze technologie spawalnicze i lakiernicze, współpracuje tylko z najlepszymi producentami podzespołów by dać Państwu produkt najwyższej klasy i gwarancję z której się wywiąże w 150 %.
administracjaBAI